Article Image
čtení

Hráči Minecraftu mohli hrát bez Microsoft účtu posledních 6 let, kdy Microsoft tuto hru koupil od studia Mojang. To se ale má v roce 2021 změnit, oznámil to Microsoft na oficiálním blogu Minecraftu. Hráči kteří vlastní původní verzi hry a nepřejdou na účet Microsoft nebudou moci dále hrát.

Od svého uvedení na konzole v roce 2011 hra existuje ve dvou samostatně vyvíjených verzích. Dříve původní Minecraft: Java Edition používala účty Mojang, zatímco Minecraft: Bedrock Edition, název hry pro konzoli a Windows Store, používal účty Microsoft. Po této změně budou účty stejné, ale stále zde nebude žádný cross play: pomocí jiné verze hry nadále nebudete moci hrát s přáteli.

Seznam výhod které přinese přechod na Microsoft účty zahrnuje zvýšení zabezpečení účtu pomocí dvoufaktorové autentizace, možnost blokování chatu a pozvánek s vylepšenou rodičovskou kontrolu.


Pokud chcete účet konvertovat, přihlaste se na Minecraft.net a tam by se měla časem objevit informace (stejně jako v launcheru), že jde účet převést. Pak je třeba zvolit stávající nebo nový účet Microsoft. Pro jeden účet Mojang potřebujete jeden účet Microsoftu. Přihlašovací jméno může být změněno, ale přezdívka ve hře by měla zůstat zachována. Jinak hra bude nezměněna, stejně jako doposud nepůjde hrát mezi Java Edition a Windows 10 Edition.


Zdroj: https://www.minecraft.net/da-dk/article/java-edition-moving-house
Blog Logo

mcservery

Česko Slovenský Minecraft server list


Publikováno

Komentáře

Blog Comments powered by Disqus.
Image

MCServery - blog

MCServery.eu je přehledný server list českých a slovenských Minecraft serverů. Právě se nacházíš na našem blogu kde se můžeš dozvědět co je nového

Zpět na blog
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat