Article Image
čtení

Zdravím, chtěl bych informovat o důležité novince na server listu kterou jste si žádali.

Od srpna co server list provozuji jsem dostal několik dotazů zda podporujeme odměňování hráčů za hlasování přes plugin votifier, a taky mi bylo již mnohokrát doporučeno abych umožnil hlasování i nepřihlášeným uživatelům. To první je již hotové, otestované a připravené k propojení s vašimi servery. Jediné co budete potřebovat je public key a volný port pro komunikaci s votifierem. Jak to celé nastavit najdete v naší nápovědě.

Teď k tomu druhému, hlasování pro nepřihlášené uživatele v této verzi ještě není umožněno, ale chtěl bych oznámit že i to se chystá, a tak budou moci hráči chodit podpořit váš server i bez toho aby se museli u nás registrovat.

Pokud již na vašem serveru votifier používáte stačí na server listu na stránce vašeho serveru zvolit možnost upravit server a doplnit požadované údaje.

Děkuji všem kdo využíváte mcservery.eu moc si toho vážím. V případě jakéhokoliv problému s votifierem nebo server listem mě kontaktujte.

Blog Logo

mcservery

Česko Slovenský Minecraft server list


Publikováno

Komentáře

Blog Comments powered by Disqus.
Image

MCServery - blog

MCServery.eu je přehledný server list českých a slovenských Minecraft serverů. Právě se nacházíš na našem blogu kde se můžeš dozvědět co je nového

Zpět na blog
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat