Article Image
read

Přidáním zpětného odkazu na vašem webu získá server každý den automaticky hlasy navíc, počet hlasů se bude odvíjet od aktuálního počtu serverů na server listu a dalších parametrech. Získáte tak výhodu nad ostatními, kteří zpětný odkaz nepřidali. Máte tak šanci se dostat na lepší pozice na našem server listu.

Jak to funguje?

Jednoduše stačí na váš web který jste zadali při registraci serveru přidat klikatelný odkaz na adresu https://mcservery.eu př: <a href="https://mcservery.eu">Hlasuj pro náš server</a>

Náš systém se již automaticky jednou za den postará o to aby na stránce kterou jste při registraci serveru zadali našel zpětný odkaz. V případě že bude odkaz nalezen získáte hlasy navíc.

Jak postupovat při registraci nového serveru?

  1. Postupujte podle návodu pro přidání serveru
  2. Do řádku Web serveru dejte adresu na které se bude zpětný odkaz nacházet, nezapomeňte že podle podmínek se smí jednat pouze o web s daným serverem související.
  3. Na vašem webu přidejte odkaz na adresu https://mcservery.eu

Jak postupovat u již přidaného serveru?

  1. Pro úpravu serveru je nutné být přihlášený
  2. Přejděte na detail vašeho serveru
  3. V boxu majitele serveru zvolte možnost upravit server
  4. Do řádku Web serveru dejte adresu na které se bude zpětný odkaz nacházet, nezapomeňte že podle podmínek se smí jednat pouze o web s daným serverem související.
  5. Na vašem webu přidejte odkaz na adresu https://mcservery.eu
Blog Logo

mcservery

Česko Slovenský Minecraft server list


Published

Image

MCServery - blog

MCServery.eu je přehledný server list českých a slovenských Minecraft serverů. Právě se nacházíš na našem blogu kde se můžeš dozvědět co je nového

Back to Overview